.: Brány

Typy:

brány rozlišujeme podle pohybu křídla

- křídlová: jedno nebo dvoukřídlá

- zasouvací nesená: jedno nebo více křídel zajíždí do stran

- zasouvací jedoucí po kolejnici: jedno nebo více křídel se zasouvá pomocí koleček jedoucích v kolejnici po zemi (nutnost rovného povrchu) 

Vyrábíme a montujeme posuvné brány samonosné a nebo jezdicí po kolejnici a jednokřídlé a dvoukřídlé jakýchkoliv rozměrů a provedení dle potřeb a přání zákazníka. A to jak  brány privátní pro vjezdy k rodinným domkům tak brány průmyslové pro vjezd do firemních areálů.

Povrchovou úpravu provedeme dle objednávky zákazníka (zinkování,komaxit,opískování nebo lakování jak ručně tak i nástřikem apod.)

Brány osazujeme elektrickými pohony a všemi standartními bezpečnostními prvky jako je tlaková vypínací automatika, světelné závory, výstražný majáček apod.

Brány lze ovládat například dálkovými ovladači (např. dvoukanalovým ovladačem společně s garážovými vraty), klíčovými spínači, kódovou klávesnicí, elektrickým zámkem, tlačítkovým vypínačem z vrátnice, atd.. U pohonů bran lze samozřejmě také programovat funkci samozavírání po nastaveném časovém intervalu.

Novinka-dodáváme a montujeme celohliníkové brány.Možnost z širokého odstínu barev(např.i zlatý buk).

Přednosti:

  • brány na míru
  • široká nabídka provedení a výplní
  • zaručíme Vám pohodlí a komfort dálkovým ovládáním
  • kompletnost dodávky: garážová vrata- brána

Popis:

Brány se vyrábějí z uzavřených ocelových profilů. Základem každé brány je ocelový rám. Výplň brány je různá (dřevo, umělecké kování, pletivo...).

Zabezpečení:

Zabezpečení se dodává dle povahy provozu např. fotobuňka, kontaktní tlaková lišta, majáček. zvuková signalizace.

Pokud Vás zajímá více o branách, kovaných plotech a automatických pohonech, použijte odkaz zde...