- Přístřešky pro auta

 I Vaše auto potřebuje domov. Pod přístřeškem stojí auto na čerstvém vzduchu, přitom je chráněno před deštěm, sněhem a krupobitím. Vlivem cirkulujícího vzduchu usychá rychleji než v garáži, což omezuje vznik rzi.  Přístřešky na auto můžou mít různé podoby. Přístřešek může být se střechou plnou , nebo průhlednou. Stěny můžou být otevřené nebo plné. K přístřešku na auto lze připojit zahradní domek, dílnu, nebo jen odkladovou plochu pro sezonní potřeby auta. Většina těchto přístřešků pro auto se tvoří přímo na míru dle možností daného prostoru.

Dále pro Vás připravujeme možnost výběru z hotových přístřešků. V případě Vašeho zájmu Vám typizované přístřešky nejprve opatříme ochranným nátěrem a poté je odborně smontujeme přímo na parkovacím místě pro auto.

Garažové stání 1
  Garažové stání - typ A11

  Rozměry -3 * 5 metrů

  Cena  bez montáže 15 000,-Kč

  Cena s montáží 19 500,-Kč

 

Střecha je z palubek o síle 19 mm, za příplatek je možno dodat oplechování střechy a dále i střešní krytinu dle vašeho přání.


Garažové stání 2

  Garažové stání - typ A21

  Rozměry -4 * 5 metrů

  Cena  bez montáže 27 000,-Kč

  Cena s montáží 35 500,-Kč

 

Střecha je z palubek o síle 19 mm, za příplatek je možno dodat oplechování střechy a dále i střešní krytinu dle vašeho přání.


Garažové stání 22

  Garažové stání - typ A21BS

  Rozměry -4 * 7 metrů

  Cena  bez montáže 37 000,-Kč

  Cena s montáží 48 500,-Kč

 

 Střecha je z palubek o síle 19 mm, za příplatek je možno dodat oplechování střechy a dále i střešní krytinu dle vašeho přání.


Uvedené ceny jsou bez dph.

 Ukázky našich prací

Přístřešek pro jedno auto   Přístřešek pro jedno auto  Přístřešek pro jedno auto

Přístřešek + kůlna  Přístřešek + kůlna  Přístřešek + kůlna