.: Pohony faac

Pohony pro vrata a brány, parkovací a vstupní systémy FAAC

Od roku 1965, kdy společnost FAAC byla založena, má své ředitelství a výrobní závod ve městě Zola Predosa, v průmyslové oblasti Bologna. Zde jsou pohony pro automa­tizovaný přístup navrženy, ses­trojeny a testovány. Společnost FAAC je organi­zována v souladu s modelem vedoucí moderní společnosti v rámci průmyslu, a i její vnitřní struktura se setkává s funkčními potřebami. Vysoce vyvinutý IT systém řídí všechny důležité aspekty - technické, výrobní, administrativní a kontrolní, přes které navyšuje celkové kapacity a individuální schopnosti. Výrobní závod s moderní organizací zaručuje produkci přes více jak 600.000 pohonů ročně. FAAC se soustředí nejen na výzkum v mechanice, hydraulice a digi­tální elektronice, ale umožňuje i technické a technologické osvědčení, a tím si zaručuje nespornou vedoucí pozici v tomto sektoru. V současné době společnost FAAC vytvořila obchodní sítě ve více než 70-ti zemích světa, vyvíjí a zlepšuje celý sortiment produktů, zjednodušuje jejich instalaci a investuje do prezentace na trhu. 

Faac nabízí široký výběr produktů, od pohonu křídlových a posuvných bran, garážových vrat, okenic, závor a automatických dveří, až po kompletní parkovací systémy, systémy kontrolovaného průchodu a kompletní příslušenství k automatickým pohonným systémům.

Faac klade vždy důraz na ochranu a bezpečnost provozu automatických dveřních a vratových systémů. Toto dokazuje již historická volba hydraulické technologie, definované jako nejbezpečnější a plně vyhovující nejnovějším normám a pravidlům potřebných k získání CE certifikace. Před udělením této certifikace jsou výrobky testovány v nezávislých laboratořích nejen samostatně, ale i v nejrůznějších kombinacích s ostatními komponenty.

Několik let faac zdokonaluje tuto technologii a přizpůsobujeme ji řadě aplikací. Dnes se může pochlubit nejen hydraulickými motory, které se používají v privátním sektoru (pohon 402), ale také motory pro velice intenzivní používání v sektoru průmyslovém (hydraulické závory používané na dálničních mýtech). Vlastní elektronická zařízení (řídící jednotky pohonů,dálková ovládání, kontrolní a bezpečnostní prvky automatických dveřních a vratových systémů)  začala vyrábět na konci 80-tých let. Jako první  použila v řídících jednotkách mikroprocesory, SMT technologii a rádiová dálková ovládání.

Pokud Vás zajímá více o branách, kovaných plotech, vratech a  automatických pohonech, použijte odkaz zde...