.: Voliéry a klece

Skladem máme momentálně 2 ks celonerezových voliér (typ nn1) 90x90x190. V případě zájmu lze upravit a udělat z nich rohové.

Klece a voliéry,zakázková výroba

V součastnosti se zaměřujeme především na výrobu celonerezových voliér, ale v případě zájmu Vám vyrobíme aluminiové (s pozinkovaným nebo nerezovým pletivem) a komaxitované voliéry a to jak do bytů, tak i do zahrad.

Naše výrobky nemusíte dále natírat natírat ani nijak opravovat. Mají velmi vysokou životnost a jsou téměř bezúdržbové.

Druhy klecí a voliér

  1. Celonerezové
  2. Aluminiové s pozinkovaným pletivem
  3. Aluminiové s nerezovým pletivem
  4. Komaxitované

Celonerezové-rám je pevně posvařován(v případě zájmu je možnost kostru svařit  jako stěny a udělat tak celou voliéru jako rozkládací) a dále je do něj přivařeno nerezové pletivo.Vše je pak olištováno tak,aby nikde na kleci či voliéře nevznikla žádná ostrá hrana.Doplňky jako nerezové misky, přídavná dvířka a pod. jsou samozřejmostí. Takto vyrobená voliéra či klec je absolutně nejlepší pro zdraví vašich papoušků, nehrozí jim tak že by mohli okousat třeba plastové nebo pozinkové pletivo či rám a otrávit se tak. Taktéž údržba těchto klecí je velmi snadná a mají velmi vysokou životnost. Jedinou nevýhodou je vysoká cena za nerez.

Hliníkový rám s nerezovým pletivem-konstrukce těchto klecí a voliér se vyrábí z aluminiového jeklu a rám je spojován pomocí plastových spojek a dále je na něj nýtováno nerezové pletivo. Vše je pak olištováno tak, aby nikde na kleci či voliéře nevznikla žádná ostrá hrana. Doplňky jako nerezové misky, přídavná dvířka a pod. jsou samozřejmostí. Taktéž údržba těchto kleci je velmi snadná a mají velmi vysokou životnost.

Hliníkový rám s pozinkovaným pletivem-konstrukce těchto klecí a voliér se vyrábí z aluminiového jeklu a rám je spojován pomocí plastových spojek a dále je na něj nýtováno pozinkové svařované pletivo. Vše je pak olištováno tak,aby nikde na kleci či voliéře nevznikla žádná ostrá hrana. Doplňky jako  misky, přídavná dvířka a pod. jsou samozřejmostí. Výhodou je nízká cena těchto voliér.

Komaxitované-Tyto voliéry jsou vyráběny z železa a jsou pevně svařované.Rám je tvořen z jeklu a do něj je pak navařeno pletivo. Pak jsou takto celé dány na komaxit. Komaxit je vypalovaná tvrdá barva,která by měla vydržet okousávání menších papoušků. Výhodou je, že si každý zákazník může vybrat z mnoha barevných odstínů.Tyto voliéry je možno před komaxitováním nechat pozinkovat a tím zvýšit jejich životnost.