- Typizované voliéry

Skladem máme momentálně 2 ks celonerezových voliér (typ nn1) 90x90x190. V případě zájmu lze upravit a udělat z nich rohové.

Celonerezová voliéra typ NN1

Nerez voliera typ NN1

Tato voliéra je vyrobena z nerezu a je dodávána v několika velikostech. Lze ji dodat jako celek ale i jako rozebírací. V základní ceně je vybavena kolečky pro snažší manipulaci, výsuvným šuplíkem, dále celonerezovým otočným krmným pultem, který je zabudován ve dveřích (lze umístit i jinam dle potřeb). Jako pletivo je zde použito vysoce kvalitní nerezové žebérkové pletivo (jedná se o proplétané pletivo,které má díky prolisovaným okům velmi vysokou pevnost) o rozměrech oka 22*22 a síle materiálu 2.05 mm. Toto pletivo je dále možno zvolit až do síly 4 mm dle druhu chovaného papouška. V případě zájmu o silnější pletivo  pak může být nahrazeno nerezovými dráty až do průměru 6 mm.

 

Nerez voliera typ NN1 Nerez voliera typ NN1 Nerez voliera typ NN1 

Nerez voliera typ NN1 Nerez voliera typ NN1 Nerez voliera typ NN1


 Celonerezová rohová voliéra typ RN1

Rohová voliéra

Tato voliéra je vyrobena z nerezu a je dodávána v několika velikostech. Lze ji dodat jako celek ale i jako rozebírací. V základní ceně je vybavena kolečky pro snažší manipulaci, výsuvným šuplíkem, dále celonerezovým otočným krmným pultem, který je zabudován nad dveřmi (lze umístit i jinam dle potřeb). Jako pletivo je zde použito vysoce kvalitní nerezové žebérkové pletivo (jedná se o proplétané pletivo,které má díky prolisovaným okům velmi vysokou pevnost) o rozměrech oka 22*22 a síle materiálu 2.05 mm. Toto pletivo je dále možno zvolit až do síly 4 mm dle druhu chovaného papouška. V případě zájmu o silnější pletivo  pak může být nahrazeno nerezovými dráty až do průměru 6 mm.

Rohová voliéra Rohová voliéra Rohová voliéra 

Rohová voliéra Rohová voliéra Rohová voliéra


Celonerezová voliéra typ VV1

Voliéra 200x200

Tato voliéra o rozměrech 200x200x100 je vyrobena z nerezu a je rozebírací po jednotlivých stěnách. V základní ceně je vybavena výsuvným šuplíkem, výsuvným roštem, dále celonerezovým otočným krmným pultem, který je zabudován vedle dveří (lze umístit i jinam dle potřeb). Jako pletivo je zde použito vysoce kvalitní nerezové žebérkové pletivo (jedná se o proplétané pletivo,které má díky prolisovaným okům velmi vysokou pevnost) o rozměrech oka 22*22 a síle materiálu 2 mm. Toto pletivo je dále možno zvolit až do síly 4 mm dle druhu chovaného papouška. V případě zájmu o silnější pletivo  pak může být nahrazeno nerezovými dráty až do průměru 6 mm. Voliéra o těchto rozměrech je vhodná pro všechny druhy velkých papoušků. Dále je možnost za příplatek dodělat prostřední stěnu a vytvořit tak dvojitou voliéru o rozměrech 100x100x100.

Voliéra 200x200 Voliéra 200x200 Voliéra 200x200